Навчання водінню, приватні уроки для жінок

Разное для ВАЗ 2110

Жінка за кермом це особлива категорія водіїв. Вразливі та занадто емоційні, вони пасують перед складнощами й готові кинути кермо в самий невідповідний момент. А все тому, що більшість з них неправильно вчили водити машину.

Навчання водінню, приватні уроки для жінок

Першим учителем і наставником для дівчини часто стає чоловік. Він нервує, йому вкрай незатишно на місці пасажира і постійно, здається, що кохана жінка зараз знесе сусідський паркан. В результаті урок закінчується сваркою, чоловік упевнений, що жінка водити машину не здатна, а дама за кермом плаче і готова кинути це безглузде заняття.

Насправді ж необхідно правильне навчання водінню. Наприклад, приватні уроки, які готова запропонувати автошкола у Львові. Інколи вони творять чудеса. Головне переконайтеся, що інструктор дійсно серйозно ставиться до своєї роботи, готовий вчити, а не просто посидіти поруч. Не соромтеся ставити питання, уточнюйте кожен спірний момент. Незрозуміло? Запитуйте ще раз, і ще раз, поки не зрозумієте.

Інструктор повинен ввічливо і спокійно відповідати навіть на найдурніше питання. Хороший фахівець не дратується, не дивиться зверхньо на недосвідчену ученицю. Попросіть інструктора звернути увагу на ваші слабкі сторони, багатьом жінкам важко дається паркування і перетин рівнозначних перехресть.

Навчання водінню, приватні уроки для жінок

На що ще варто звертати увагу?

Намагайтеся звертати увагу не тільки на знаки, а й на дорожню розмітку. Пам’ятайте —  знаки та розмітка створені для того, щоб допомогти водієві створити на дорозі ситуацію, безпечну для всіх учасників руху.

Ознакою професіоналізму автоінструктора служить і те, що він не змушує ученицю їхати швидше. Недосвідчений водій повинен їхати з тією швидкістю, на якій він впевнений у своїх діях і відчуває машину. Головне правило автомобіліста — не впевнений, не їдь.

Важливим моментом у навчанні має стати відпрацювання звичних маршрутів. Досвідчений Автоінструктор, наприклад, готовий розписати по карті, він точно знає, де і які знаки встановлені, розташування складних перехресть і ділянок з поганим дорожнім покриттям.

Інструктор постарається врахувати всі Ваші побажання, але й учениця повинна прислухатися до вчителя. Не можна навчити того, хто не хоче вчитися. Записуйте те, що запам’ятали відразу після занять в зошит або блокнот. Намагайтеся більше читати, спілкуйтеся на профільних форумах, проходьте тести на знання правил дорожнього руху на офіційному сайті ДАІ. І, звичайно, потрібна практика, чим більше часу людина проведе за кермом, тим кращим водієм вона стане.

Сергей Жигулин
Стаж работы автослесарем 12 лет. Прошел множество курсов повышения квалификации и имеет допуски к выполнению самых кропотливых работ по ремонту автомобиля разных марок. Последние несколько лет занимается только ремонтом и тюнингом отечественных автомобилей
Оцените автора
VAZremont.com
Добавить комментарий